Våra kontor

Sverige – Stockholm

Postadress
Solna (huvudkontor)
Datema AB
Box 1492
171 28 Solna

Besöks- och leveransadress
Hemvärnsgatan 9
171 54 Solna

Telefonnummer
Växel: +46 8 517 150 00
E-post: info@datema.se

Helpdesk – service och support
Tel: +46 8 517 150 55
E-post: support@datema.se

Webshop
E-post: sales@datema.se
Tel: 08-517 150 20

Öppettider telefon
Varje vardag mellan 8.30 – 17.00.
Avvikande öppettider

Sverige – Väst

Postadress
Datema Väst
Konsulthuset
Karl Nordströms väg 31
432 53 Varberg

Besöks- och leveransadress
Karl Nordströms väg 31

Telefonnummer
Växel: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Affärsområden

Retail (självscanning)

Erik Larsen
Managing Director Datema Retail Solution
+ 46 8 517 150 34
erik.larsen@datema.se

Fredrik Lindstedt
Project Manager
+46 708 36 80 25
fredrik.lindstedt@datema.se

Mobilitet

Per Wallmon
Business Area Manager
+46 708 36 99 66
per.wallmon@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager Easy Logic
+46 73 429 87 84
roger.andersson@datema.se

Mats Sylvan
Service & Support Manager
+46 70 828 79 36
mats.sylvan@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Webshop
Affärssystemsprocesser

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Ylva Backing
Consultant (Operations Manager)
+46 708 36 80 14
ylva.backing@datema.se

Anne Sander
Account Manager
+46 703 04 76 47
anne.sander@datema.se

Ledning

Anette Holst
Financial Manager
+46 708 36 80 15
anette.holst@datema.se

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Per Wallmon
Business Area Manager
+46 708 36 99 66
per.wallmon@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Mats Sylvan
IT Manager
+46 70 828 79 36
mats.sylvan@datema.se

Mirja Hjelmberg
Legal Counsel
+46 72 226 53 22
mirja.hjelmberg@datema.se

KONTAKT

Vill du hellre att vi kontaktar dig?

Lämna ditt telefonnummer eller din e-postadress så kontaktar vi dig.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.