Våra kontor

Sverige

Postadress
Solna (huvudkontor)
Datema AB
Box 1492
171 28 Solna

Besöks- och leveransadress
Att: service
Solna Strandväg 98
171 54 Solna

Telefonnummer
Växel: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Helpdesk – service och support
Tel: +46 8 517 150 55
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: support@datema.se

Väst

Postadress
Datema Väst
Konsulthuset
Karl Nordströms väg 31
432 53 Varberg

Besöks- och leveransadress
Karl Nordströms väg 31

Telefonnummer
Växel: +46 8 517 150 00
Fax: +46 8 28 77 05
E-post: info@datema.se

Norge

Postadress
Oslo
Datema Norge AS
Holterveien 2A
1448 Drøbak

Besöks- och leveransadress
Holterveien 2A
1448 Drøbak

Telefonnummer
Växel: +47 66 99 10 30
Fax: +47 66 99 10 31

Affärsområden

Affärsområde Retail

Nils Thudén
Managing Director Datema Retail Solution
+46 73 513 46 17
nils.thuden@datema.se

Mattias Bernhardson
North and Latin America
+46 70 836 80 37
mattias.bernhardson@datema.se

Affärsområde ERP

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Ylva Backing
Consultant (Operations Manager)
+46 708 36 80 14
ylva.backing@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Anne Sander
Account Manager
+46 703 04 76 47
anne.sander@datema.se

Affärsområde Transport & Logistik

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Ian Parker
Manager Director Datema Norge A/S
+47 91 65 75 45
ian.parker@datema.no

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Datema Väst

Pelle Lindgren
Consultant
+46 703 55 44 77
pelle.lindgren@datema.se

Peter Larsson
Project Manager
+46 708 36 80 04
peter.larsson@datema.se

Datema Webshop (webshop.datema.se)

Richard Åkesson
+46 8 517 150 46
+46 708 36 80 16
richard.akesson@datema.se

Ledning

Nils Thudén
Managing Director Datema Retail Solution AB
+46 735 13 46 17
nils.thuden@datema.se

Anette Holst
Financial Manager
+46 708 36 80 15
anette.holst@datema.se

Lars Ola Petters
Managing Director Datema ERP Integration AB
+46 734 17 02 01
lars-ola.petters@datema.se

Ian Parker
Managing Director Datema Norge A/S
+47 91 65 75 45
ian.parker@datema.no

Jan Herrström
Marketing Manager
+46 730 21 54 31
jan.herrstrom@datema.se

Roger Andersson
Sales Manager
+46 734 29 87 84
roger.andersson@datema.se

Mattias Bernhardson
North and Latin America
+46 708 36 80 37
mattias.bernhardson@datema.se

KONTAKT

Vill du hellre att vi kontaktar dig?

Lämna ditt telefonnummer eller din e-postadress så kontaktar vi dig.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.